HP - text

Vitajte na našom internetovom online butiku, skrze ktorý by sme Vám chceli ponúknuť výrobky našej produkcie pod značkou Glamorous by Glam. Vyrábame v kooperácii s talianskymi návrhármi za použitia talianskych materiálov a čo je najdôležitejšie, výroba prebieha priamo v slnečnej Taliansku! Ponúkame tak pod značkou Glamorous by Glam pravé talianske dámske luxusné oblečenie, pri ktorého výrobe sa dbá predovšetkým na výber látok a strihov. To dokazuje napr. Použitie pravého hodvábu, kašmíru alebo pravej talianskej kože. Dámske luxusné kabelky z pravej talianskej kože sú našou pýchou a podľa ohlasov našich zákazníčok na ne môžeme byť po práve hrdí.

Vďaka tomu, že sme mladá spoločnosť a priamy výrobcovia, snažíme sa od Vás zákazníkov získať spätnú väzbu na naše výrobky, ktoré by sme potom mohli aplikovať do ďalšej výroby. Vďaka týmto možnostiam, sme trvale podhodnotila ceny našich výrobkov na získanie čo najväčšieho množstva relevantných spätných väzieb od Vás zákazníčok!

Portfólio produktov sme ďalej rozšírili o dámsku luxusné obuv talianskych firiem, u ktorých sa zameriavame predovšetkým na extravagatný obuv.