Čierna kabelka zo safiánové kože

Kód: P55623

DOSTUPNOSŤ SKLADEM

93 €

Tovar môže byť u Vás 27. 10.
Ďalšie dostupné farby:
Kožená kabelka zo safiánové kože jednoduchá - vínováKožená kabelka zo safiánové kože jednoduchá - červenáKožená kabelka zo safiánové kože jednoduchá - tmavo hnedáKožená kabelka zo safiánové kože jednoduchá - žltáDámska kabelka sa safiánové kože jednoduchá - hnedáKožená kabelka zo safiánové kože jednoduchá - kráľovská modrá

Doprava

Druh prepravy pre Slovenskú republiku::

Kuriér UPS

Slovenská pošta

Druh platby:

Dobierka

Platba vopred na účet v FIO banky

Doprava zadarmo od výšky objednávky 120 eur.

 

Výmena a vrátenie

Nie je Vám veľkosť? Chceli by ste inú farbu alebo ste sa rozhodli pre inú položku?

U nás máte výmenu ZADARMO! Stačí, aby ste položky k výmene zaslali na našu predajňu a obratom Vám zašleme balíček s vymenenými položkami. Aby ste mali istotu, že Vám vybranú položku nevyprodáme, zarezervujte si to buď emailom na reklamace@glam.cz. Naši pracovníci ju pre Vás vyradí z ponuky.

V prípade vrátenia objednávky je nutné zaslať email na reklamace@glam.cz s číslom účtu kam má byť suma vrátená a výpis položiek, ktoré vraciate. Balíček následne zašlite na adresu nižšie.

Adresa pro zaslání:

GLAM

Stará cesta 1/2286

37006 České Budějovice

Česká republika

Popis produktu

Značka:

Dámska elegantná kabelka v čiernej farbe. Kabelka je zo safiánové kože, trhové tvar a zmestí sa do neho ai formát A4. Má krátka puťka na nosením v ruke. Zapínanie je riešené na zlatý zips. U puťka detail zlatého loga Glamorous by Glam. Kabelka je veľmi nápaditá a je vhodná na nosením k elegantnému outfitu, do práce či do mesta. Súčasti kabelky je ai prídavný track.

Rozmery:

dĺžka hore: 45 cm

Materiál:

Talianska pravá koža - safiánová kože = do kvalitnej teľacej kože je vyrazená textúra a následne ich potom voskovanie. Výsledkom je Vyššia jeho odolnosť Voči vode a oderom Alebo jedinou mechanickým poškodenia. Tento druh koža sa stal veľmi obľúbeným ai u top luxusných ZNACIEK.

Parametre:

Farba: čierna
Materiál: Prírodná koža
Druh kože: Saffiano
Typ: Do ruky, Veľká
Vhodné aj pre A4: áno
Zapínanie: Na zips
Počet vnútorných vreciek: 3
Počet vonkajších vreciek: 0
Farba kovanie: Zlaté
Prídavný popruh: áno
Regulovateľná dlzka popruhu: nie
Model: Gaudenzio
Darčekové balenie Glamorous by GLAM: áno
Vyrobené v: Taliansku

Tabuľka rozmerov

Značka: Glamorous by GLAM

Mladá značka pýšiace sa prídavkom MADE IN ITALY. Brilantná spracovanie a započítavaniu najexkluzívnejších pravých kožou pre galantériu a predovšetkým kožené kabelky sú charakteristickými znakmi tejto značky. Návrhy aj samotné spracovanie sa koná za pomoci moderných digitálnych technológií, ale samotné kompletovanie je už záležitosťou umu talianskeho remesla.

Borse

V značke Glamorous by GLAM sa tak skĺbila talianska remeselné tradície a moderné postupy ktorý posúvajú dizajn produktov ďaleko do popredia chápania, ako by mala vyzerať tak krásna ozdoba každej ženy, akou je kabelka z pravej kože.

Lavoro BWZnačka svojim zameraním oslovuje okruh dám, ale aj mladých slečien, ktorý dokážu oceniť produkt z pravej kože. Jej nezameniteľným vzhľadom nielen, že svojmu okoliu dáva istú nadradenosť nad všadeprítomnými syntetickými materiálmi, ale robí svojej majiteľke radosť pri každom dotyku.

Lavoro BW 2

Móda je dnes všadeprítomná a či chceme alebo nechceme, prvý pohľad nám vo väčšine prípadov stačí na vytvorenie vlastného názoru, ktorý sa veľmi zle vyvracia. Návrhári sa teda snaží tvary navrhnúť tak, aby na Vás okolie nikdy nezabudlo. Aby ukázal, že nie ste obyčajná žena, zaslúžite si, aby o vás svet vedel. Krásu, ktorú môže podčiarknuť jedinečný produkt, má v sebe každá žena, stačí ju len nechať vyniknúť.

Borse pic

Návrhársky tím okolo Glamorous by Glam Vám pomáha prebudiť vašu krásu, pomáha Vám stať sa módnou ikonou s talianskymi koreňmi, s talianskym produktom, s talianskou tradíciou.

Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože
Čierna kabelka zo safiánové kože